تبلیغات
کسبدرآمد و بازاریابی سایت بانک شارژ
یک باکس  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ موفقیت و فروش خوب - نانو پارسه(1)
نانو چیست؟

فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را پوشش می‌دهد و ایران تاکنون در این زمینه پیشرفت‌های زیادی را کسب کرده است.


http://nano-ps.ir/Portals/10/images/42-17683572.jpg

برای اشنایی بیشتر نانو پارسه به ادامه مطلب بروید

شماره تماس برای آشنایی بیشتر با محصولات نانو پارسه

09108399267    امیر شیریآشنائی با فناوری نانو, نانو پارسه

همه ما صبحگاهان در برگ درختان و گل ها، قطرات شبنم را دیده ایم. در زمان های قدیم کسی نمی دانست که چرا این اتفاق می افتد؟ سرانجام در سال 1976 دانشمندان با استفاده از میکروسکوپ الکترونیکی خاص E.S.E.M دریافتند میلیون ها سال است که درختان و گلها برای محافظت از خود در مقابل آلودگی های زیست محیطی از نانو ذرات استفاده می کنند.

 عملکرد تکنولوژی نانو  و محصولات نانو

  هنگامی که ما به یک سطح براق نگاه می کنیم به نظر می رسد آن سطح واقعا صاف می باشد. ولی در حقیقت خطای مطلق دید است!
 زمانی که ما این سطوح را در زیر میکروسکوپ می بینیم  سوراخ های بزرگ و بی شماری را مشاهده خواهیم کرد,  در داخل این سوراخ ها آلاینده های آلی محیط زیست وارد می شود و پس از پر کردن این حفره های میکروسکپی ، ایجاد یک پایه بسیار سخت با سطح می نمایند .
 بعد از آلاینده های آلی ، نشست آلاینده های غیر آلی مانند گرد و غبار، دوده ماشین و غیره ... ایجاد یک لایه می نماید که ما آنرا به شکل خاک بر روی سطوح می بینیم .
 این تکنولوژی ، برای شما این امکان را فراهم می آورد که از آلاینده های غیر آلی در هر نقطه از سطح مطلوب شما ، با یک غشاء یکنواخت ، بسیار نازک ،مقاوم و نامرئی محافظت کند، بنابراین با توجه به لایه محافظ ایجاد شده درسطح شما ، برای حذف آلاینده ها هیچگونه نیازی به پاک کننده های شیمیایی نیست و با استفاده از تنها کمی آب و یک پارچه به راحتی می توانید سطح را کاملأ تمیز کنید.


    از محصولات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود

  نانو محافظ سنگ و سیمان , نانو محافظ چوب, نانو محافظ پلاستیک,نانو محافظ شیشه, نانو محافظ فایبر گلاس (قایق و کشتی), نانو محافظ کروم و فلزات ,نانو محافظ کاشی و سرامیک , نانو محافظ سرویس های بهداشتی,   نانو محافظ کیف و کفش, نانو محافظ پارچه و لباس, نانو محافظ بدنه اتومبیل, نانو محافظ شیشه اتومبیل

    از ویژگی های مهم فناوری نانو می توان به موارد زیر اشاره کرد

  ضد آب شدن سطوح, حفاظت از ویژگی های مصالح, محافظت از سطوح در مقابل عوامل جوی, محافظت از اشعه ماوراء بنفش, سهولت در تمیزکردن سطوح, ضد باکتری, طبیعی و غیر سمی, نامرئی بودن  (ضخامت پوشش : 100-50 نانو متر), سهولت در اجرا, لحاظ کردن فاکتور محیط زیست بصورت  100٪محصولات 
 
محصولات نانو مواد را هم می‌توان به صورت‌های زیر بیان کرد: 
 
 فیلم‌های نانو لایه برای کاربردهای عمدتاً الکترونیکی. 

 نانو پوشش‌های حفاظتی برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی و حفاظت در مقابل عوامل مخرب محیطی. 

 نانو ذرات به عنوان پیش‌سازنده یا اصلاح ساز پدیده‌های شیمیایی و فیزیکی.


http://nanosunco.com/newSite/wp-content/uploads/2015/11/1-2.jpgتاریخ : یکشنبه 22 فروردین 1395 | 04:18 ب.ظ | نویسنده : احسان ناطقی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • مهر پزشک
  • تبلیغات اینترنتی
    4kia.ir