تبلیغات
کسبدرآمد و بازاریابی سایت بانک شارژ
یک باکس  تایپایران - مرکز تخصصی تایپ موفقیت و فروش خوب - عکس های انگیزشی

همه ما رویا داریم. رویایی درباره 5 سال یا 10 سال آینده خودمون. همه ما برای آینده ای درخشان و بهتر تلاش می کنیم. اما بسیاری اوقات کارهایی که به طور روزمره انجام میدیم، باعث میشه رویایی که در ذهن داریم خاک بگیرد و با رنگ و رویی زنگار گرفته حتی تا مرز فراموش شدن پیش برود. اما برای رسیدن به رویاهایمان چه اقداماتی انجام می دهیم؟

یکی از اولین کارهایی که می تواند ما را دررسیدن به رویاهایمان کمک کند، نوشتن رویاها است. رویاهایتان را بنویسید. هر چقدر هم رویایی و دست نیافتنی. اینکه چیزی جلوی ما باشد کمک می کند که برای آن راحت تر ببینیم و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنیم. وقتی باید برای چیزی برنامه ریزی کنید، یعنی اقدام عملی صورت خواهد گرفت. پس بعد از نوشتن رویایتان، برای رسیدن به آنها اقدامات عملی انجام دهید. احتیاجی نیست که قدمهای بزرگ بردارید. کافی است قدمهای کوچک ولی مستمر داشته باشید.

نوشتن رویاها یک مزیت دیگر نیز دارد و آن تبدیل شدن رویاها به حقیقت است. رویاها اکنون از ذهن خارج شده است و با دید بهتری میتوانید آنها را ببینید و برای رسیدن به آنها اقدام کنید.این اقدام های کوچک مانند تمرینهای مستمر یک دونده ماراتن است. دونده ماراتن در روز مسابقه مسیر بسیاری طولانی ای را می دود تا به خط پایان برسد اما تمرین های روزانه او ممکن است در حد چند کیلومتر باشد. اما این چند کیلومتر روزانه بدن طی چند سال  او را برای تبدیل شدن به یک دونده استقامت ماراتن آماده می کند.

رویاها را با اقدامات کوچک ولی پیوست به  حقیقت تبدیل کنید چون رویاهای ما هستند که شوق ادامه دادن و زندگی را برای ما به ارمغان می آورند.

امروز چه اقدامی برای رسیدن به رویای خود انجام داده ایم؟طبقه بندی: موفقیت،

تاریخ : یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 | 12:32 ب.ظ | نویسنده : احسان ناطقی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • مهر پزشک
  • تبلیغات اینترنتی
    4kia.ir